Expedice Bajkal 2019

© 2019 by Adam Hanuš. Created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
Buďte s námi v kontaktu

Jsme parta brandýských dobrodruhů, kteří už mají něco

za sebou, ale podobná výzva v našich životech dosud chyběla.

Číst více

Vyhledat

Před startem

Ahoj všem

Tak to bude rok, cos mi z okna mával….Helenka Vondráčková to není, jsme to my!

Blázni, co si jednoho večera při sklence v alkoholovém rozhovoru řekli, že je potřeba změnit náš stereotyp, že je potřeba ještě něco zažít, něco změnit, něco udělat….a světe div se, nedalo se to zastavit!


Byla to okamžitá vlna energie, šťáva, palivo, co nás nakoplo! Ano, byla to i nedůvěra okolí, která nám předhazovala, že to nedáme a i to nás pohánělo jít stále dál a dál.


Pokud to shrneme, tak můžeme říci, že existujou jednoduché fáze projektu a to tyto:

Nápad a nadšení - sliby okolí, kdo má jaké známé - vystřízlivění - stmelení z důvodů, že vše je na nás - pomoc od všech, kteří do toho šli a jdou s námi. Práce s médii, osobní kontaktování a pohovory, nekonečný počet schůzí, přesvědčování všech a spoustu dalšího. Ale co se týče nás, tak jsme chlapi (kamarádi), takže o hádkách a vyčítání nemůže být řeč. Všechno vždy končí s jasným výsledkem: "Ty jsi blbec a já to myslím jinak."a oponent řekne: "Dobře, já mám taky jiný názor a blb jsi ty." a to je konec hádky.No a nyní jsme před startem expedice. My opravdu nevíme, co nás čeká, ale co víme je, že tam jedeme, protože chceme něco zažít, chceme dobrodružství a poznání. Pokud bychom z mého pocitu toto nedokončili, nebo vůbec nezačali, tak si budeme po celý zbytek života říkat, že jsme tenkrát mohli…byla možnost…příležitost…tenkrát se chtělo jet,ale…ale…


Vážení přátelé, kamarádi, rodinní příslušníci, sledující, MY OPRAVDU ODJEDEME A POKUD SE NEVRÁTÍME, TAK JSME  DOKÁZALI ODJET A ZKUSILI TO a NEBUDEME SE ZA SEBE STYDĚT!


Nezklameme sebe, nezklameme Vás!!!

Za Bajkal Team, Dan

113 zobrazení
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now